UMÓW SIĘ W 3 KROKACH

 

 

 

 Formy konsultacji

 

Skype

Messenger

Skontaktuj się ze mną jeżeli chcesz by konsultacja odbyła się poprzez What's app. 

 

 KONSULTACJE On-Line:

Autorski System wychodzenia z zaburzeń lękowych jak i pracy nad osobowością: Hewad Sani'Świadoma droga Odburzenia©'

Koszt: 90 zł za pełną godzinę (60min) + systemowe ćwiczenie

 

Przed zapoznaniem sie z poniższym opisem usługi, przeczytaj proszę Regulamin Etyczny.

 

CHARAKTERYSTYKA

System: ''Świadoma droga Odburzenia©' powstał w wyniku wieloletniej pracy poprzez poznawanie zaburzeń lękowych z charytatywnej działalności którą prowadziłem od 2013 roku. Zacząłem to robić, ponieważ sam cierpiałem na zaburzenia lękowe, derealizacje/depersonalizacje, depresję, jak i natrętne myśli przeróżnej tematyki, lęk uogólniony i zaburzenia lękowe ogółem. Kulminacja tego nastąpiła w 2013 roku gdy właśnie przez rok czasu męczyłem się z tymi wszystkimi powyższymi stanami. Od 12 roku życia miałem bałagan w głowie przez różne sytuacje prywatne własnie przez lęki, kompleksy, niską pewność siebie, samoocenę, niskie poczucie własnej wartości jak i wiele innych psychologicznych problemów.

Obecnie, od 2014 roku jestem kompletnie wolny od wszelkich tych stanów i od tego też czasu aktywnie pomagam ludziom z zaburzeniami lękowymi.

System ten powstał na podstawie 6 lat doświadczenia poprzez aktywne zaangażowanie i udzielanie się na forum zaburzeni.pl, jak i pomoc poprzez różne grupy odnośnie zaburzeń lękowych w mediach społecznościowych, oraz przede wszystkim na podstawie mojej własnej historii trwałego  permanentnego wyjścia z tego stanu po dziś dzień.

Więc czym on jest? 

Celem tego systemu, jest wprowadzenie aktywnej pomocy osobom zaburzonym by mogli oni wyjść z tych stanów trwale i permanentnie. Zmotywowały mnie do stworzenia tego systemu osoby z naszej społeczności, które prosiły o pomoc w praktycznym zastosowaniu tego co znają już z filmów lub artykułów.

Poprzez konsultacje, przeprowadzam swoich klientów przez ćwiczenia które opracowałem pod różne stany psychiczne jak i pracę z osobowością. Przerabiamy te ćwiczenia bardzo praktycznie, ponieważ cały ten system opiera się głównie o praktyczne działanie. Co sesję mamy kolejny temat ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane i przeprowadzam je w konkretnej kolejności którą ustaliłem od samego początku. 

Oto czego możesz się po nich spodziewać:

 • Każde ćwiczenie otrzymujesz w formie obrazka który możesz sobie wydrukować 
 • Każde ćwiczenie zawiera 'Opis' jak i 'Przykład', niektóre mają również 'Szablon' byś mógł wszystko zrozumieć i by pomóc Ci w ich wdrażaniu
 • Wszystkie ćwiczenia zawierają 2 sekcje: 'Cel' oraz 'Przebieg' byś mógł dokładnie zdawać sobie sprawę jaki jest cel i co masz konkretnie zrobić
 • Ćwiczenia są różne, w niektórych musisz coś napisać, wypełnić, w innych gdzieś wyjść, coś zrobić, a w jeszcze innych przepracować sobie swój problem coś nagrywając i odsłuchując, lub skupiając się na zidentyfikowaniu czegoś w Tobie, byś mógł lepiej siebie poznać. 

 

System ten podzieliłem na kilka modułów, zaczynamy zawsze od podstawowego którym jest:

 

'ANATOMIA UMYSŁU - Poznanie mechanizmów oraz funkcji własnej psychiki pod zaburzenia lękowe '

 

Jest to fundament tego systemu w którym przeprowadzę Cię przez wszelkie podstawy które już możesz znać z kanału na YouTube, czy moich artykułów z forum/grupy na FB lub tej strony. Celem tego modułu jest wyjaśnienie Ci w sposób praktyczny na podstawie ćwiczeń na czym opiera się zaburzenie lękowe, poprzez zrozumienie funkcji i mechanizmów myśli, emocji, i różnych zależności które są istotne, szczególnie gdy jest się na samym starcie, gdy wszystko jest nie znane i nowe.  Słowem, w tym module przeprowadzam Cię przez fundamenty naszej psychiki co było i jest dla mnie ogromnie cenną wiedzą.

Czego się dowiesz?

 • Czym jest łańcuch zależności
 • Jakie są podstawy do każdego konceptu który znasz z forum/nagrań/artykułów/grupy na Facebook'u czy tej strony
 • Przeprowadzę Cię przez podstawy od A do Z
 • Czym są myśli
 • Czym są emocje 
 • Jakie mają funkcje
 • Jak to wszystko ze sobą współpracuje
 • Na co masz wpływ i co możesz zmienić
 • Co należy zaakceptować i na jakiej podstawie
 • Na co nie mamy wpływu i jak nauczyć się to puszczać
 • Jak praktycznie stosować to wszystko w swoim życiu by mieć upragnione efekty.

Pozostałe moduły są zależne od tego z czym do mnie przychodzisz, stworzyłem ten system w taki sposób by oferował szeroki zakres możliwości naszej pracy. 

 

Ponad to, a raczej przede wszystkim, cały ten system opiera na aktywnej pracy. Nie uświadczysz u mnie siedzenia i przytakiwania 'yhym', 'aha', 'dobrze, dziękuję do widzenia' ponieważ nie uznaję takiego czegoś za aktywną pracę. Dlatego dzielę konsultacje na 3 części i przeprowadzam w następujący sposób:

 

Część 1: Tradycyjna Konsultacja 

 

 • Tworzę Twój profil psychologiczny słuchając co masz do powiedzenia, z czym się do mnie zwracasz itp. 
 • Odpowiadam na Twoje pytania, wątpliwości czy obawy
 • Wyjaśniam Ci kwestie z którymi masz problem na podstawie tego co mi opowiadasz
 • Nie przejdziemy do kolejnej części konsultacji, dopóki nie powiesz mi że wszystko rozumiesz i jesteś usatysfakcjonowany/a z uzyskanych odpowiedzi.

 

Część 2: Temat z Systemu

 

 • Pod pierwszą konsultację, będzie to zawsze ten sam pierwszy temat z modułu 1 systemu
 • Przedstawię Ci go podając przykłady z Twojego życia, opierając się na tym co powiedziałeś/łaś mi w poprzedniej części
 • Przepracujemy sobie również ten na podstawie praktycznego ćwiczenia które będzie Twoją pracą domową do następnej sesji i tym wejdziemy sobie w część 3 konsultacji.
 • Odpowiem na wszelkie Twoje pytania odnośnie tego tematu 
 • Nie przejdziemy dalej dopóki nie będziesz usatysfakcjonowany uzyskanymi odpowiedziami 

 

Część 3: Ćwiczenie pod temat z Systemu

 

 • Przedstawię Ci ćwiczenie które będzie Twoją pracą domową do naszej następnej sesji
 • Przepracujemy je sobie na przykładzie z Twojego życia żebyś miał pełną jasność jak je stosować
 • Odpowiem na wszelkie Twoje pytania odnośnie ćwiczenia jak i pomogę Ci je dobrze zrozumieć.
 • Nie zakończymy sesji nim nie powiesz mi rozumiesz co chciałem Ci przekazać i przede wszystkim wiesz jak praktykować i stosować ćwiczenie które Ci podałem lub podam.

 

Tak własnie wygląda przebieg konsultacji, teraz, ważne szczegóły:

- Ćwiczenie dostaniesz do 2 dni od przeprowadzonej sesji, zazwyczaj nawet jeszcze tego samego dnia gdziekolwiek chcesz (mail/messenger/skype/itp)

- Jeżeli nie masz Skype, lub nie chcesz konsultacji przez Skype, żaden problem, może być jakikolwiek inny komunikator. Messenger, What's app, Discord, cokolwiek, jestem w pełni elastyczny pod tym względem. 

- Jak w każdej tego typu usłudze, płatność pobierana jest przed konsultacją, może być nawet minutę przed, ale w internecie wszelkie usługi zawsze podlegają płatności przed jej wykonaniem.

 • By umówić się na konsultacje, podążaj za  '3 krokami' po lewej stronie.

- Możesz nagrywać konsultację, nie mam nic przeciwko jednak ZABRANIAM ich rozprowadzania na ramach praw autorskich.

- Również na mocy praw autorskich ZABRANIAM jakiegokolwiek rozprowadzania ćwiczeń. Są one tylko i wyłącznie na Twój własny użytek.

-Usługi wykonuję w ramach działalności mojej firmy 'Anxiety Solutions LTD' i system który opracowałem jest własnością tej firmy.

- Zakres usług obejmuje wszelkie zaburzenie lękowe czyli FOBIE, DEREALIZACJE/DEPERSONALIZACJE, LĘK UOGÓLNIONY, ATAKI PANIKI, STANY DEPRESYJNE, DEPRESJĘ, NATRĘTNE MYŚLI WSZELKIEJ TEMATYKI. Słowem, wszystko co polega na manipulacji lękowej.

Oraz pracę z osobowością z zakresu rozwoju osobistego jak i zmian podejścia/nawyków odnośnie traum, konfliktów wewnętrznych, samotności oraz ogólnych trudności z zakresu psychiki. 

 

UWAGA, WAŻNE! 

 

 • Grafik jest według POLSKIEGO CZASU.
 • Jeżeli chcesz przełożyć ustalony termin, zrób to proszę MINIMUM 1 DZIEŃ PRZED KONSULTACJĄ. Jeżeli zrobisz to w tym samym dniu termin przepada a zaliczka nie zostanie zwrócona. Jest to jednak godzina pracy i ktoś inny mógł się na nią zapisać.

 

 

 

 

Pozdrawiam Cię serdeczenie i do zobaczenia. 🙂