Regulamin Etyczny

__CONFIG_group_edit__{"jucpmd8w":{"name":"Step Title","singular":"-- Text %s"},"jucpn90y":{"name":"Paragraph","singular":"-- Text %s"},"jucpr4q3":{"name":"Vertical Line","singular":"-- Content Box %s"},"jujqi1es":{"name":"Step Number","singular":"-- Text %s"},"jujqifks":{"name":"Step Number Box","singular":"-- Content Box %s"},"jujqj0le":{"name":"Step","singular":"-- Content Box %s"}}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"edf0e":"Vertical Line","58787":"Accent Color"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Drogi kliencie,


poniższy regulamin etyczny, odnosi się oraz dotyczy pełnionej przeze mnie usługi:


 System Konsultacyjny On-line - Świadoma droga Odburzenia©':

 - Konsultacje indywidualne

 - Konsultacje grupowe.

System ten jest własnością mojej firmy: Anxiety Solutions LTD

1

System Konsultacyjny On-Line - 'Świadoma droga Odburzenia©' nie jest terapią

Jest to mój autorski system który stworzyłem na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy charytatywnej na forum zaburzeni.pl, wieloletniej nauce psychologii, różnych projektach odnośnie zaburzeń lekowych oraz na podstawie moich własnych przeżyć i doświadczeń. Więc na temat tego systemu możesz przeczytać TUTAJ

2

Wprowadzanie zmian, początkowo może wywoływać bunt emocjonalny

Jak w każdej usłudze dotyczącej zdrowia psychicznego, głównym celem jest zmiana Twoich błędnych przekonań odnośnie danej myśli/objawu/emocji lub sytuacji z którą się zmagasz. Dlatego musisz zdawać sobie sprawę z tego, że im dłużej masz dane przekonanie, tym trudniej jest je zmienić oraz tym większego 'buntu emocjonalnego' może się spodziewać. Więcej przeczytasz o tym TUTAJ.

3

Jeżeli poczujesz się źle, niezwłocznie mnie o tym informujesz

W związku z powyższym, zaczynając pracę możesz doświadczyć większych lęków lub ogólnie gorzej się poczuć, jednak pamiętaj o tym, że gdyby tak się stało, oczekuję wręcz że mi o tym powiesz, bym mógł Ci pomóc przetrwać ten czas najlepiej jak tylko potrafię.  

Tyczy się to również jakichkolwiek negatywnych odczuć podczas sesji, proszę poinformuj mnie o tym fakcie tak szybko, jak to tylko możliwe byśmy mogli na spokojnie przedyskutować dana kwestię. 

4

Odpowiedzialność za Twój sukces bierzemy w równej mierze

Biorę odpowiedzialność za Twój sukces w 50%, to oznacza że ponoszę odpowiedzialność za to jak przekazuję Ci wiedzę, oraz tłumaczę dane zagadnienia i ćwiczenia. Nie biorę jednak odpowiedzialności za to Twoje 50%, czym jest wdrażanie tej wiedzy oraz zrozumienie tego co staram Ci się przekazać. 

5

Gdy coś jest dla Ciebie nie jasne, śmiało pytasz.

W związku z punktem 4, by zmaksymalizować efekty naszej współpracy, nie bój się lub nie wstydź zapytać gdyby coś było nie jasne, lub gdy chcesz bym coś doprecyzował. Jestem tutaj dla Ciebie i zależy mi na tym by wszystko było dla Ciebie logicznie zrozumiałe.

6

Zrozumienie logiczne nie równa się zrozumieniu emocjonalnemu

Korzystając z usługi, zdajesz sobie również sprawę z tego że logiczne zrozumienie nie oznacza zrozumienia emocjonalnego. To oznacza że nie musisz po zrozumieniu czegoś od razu poczuć się lepiejZdrowie psychiczne ma to do siebie że trzeba poczuć daną wiedzę, praktycznie wdrożyć ją w życie i zastosować, by mogły zajść zmiany w podświadomości, a na to potrzeba czasu, praktyki i doświadczenia.   

7

Oczekuję, że będziesz ze mną szczery/a podczas sesji

Korzystając z usługi, zdajesz sobie sprawę również z  tego, że szczerość odnośnie swoich trudności i problemów jest kluczowa w efektywnej i skutecznej pomocy. Nie oznacza to że musisz mi wszystko powiedzieć już na pierwszej naszej sesji, sam/a uznasz kiedy powiesz mi o bardziej trudnych dla Ciebie kwestiach, jednak oczekuję że mnie nie okłamiesz ponieważ wpłynie to znacząco na wnioski jak i kierunek naszej dalszej pracy. 

8

Wszystko co mi przekazujesz pozostaje między nami

Nasze rozmowy są w pełni poufne, to oznacza że nie zostaną one nigdzie rozpowszechnione lub przekazanechyba że sam/a zechcesz lub wyrazisz zgodę bym cokolwiek przekazał konkretnej osobie. 

Nagrywanie rozmów nie jest zakazane, ale zakazanym jest ich rozpowszechnianie. Służą one tylko do Twojego prywatnego użytku

9

Masz pełne prawo zmienić temat lub zakończyć sesję bez żadnych pytań z mojej strony

Jeżeli uznasz że czujesz się źle podczas sesji na skutek tego o czym rozmawiamy, masz pełne prawo poprosić o zmianę tematu/zakończenie sesji bez żadnych pytań z mojej strony.

10

Korzystanie z usługi nie koliduje z uczęszczaniem na terapię lub braniem leków.

O tym decydujesz Ty i Twój lekarz lub terapeuta.

11

Wszelkie skargi lub zażalenia kierujesz bezpośrednio do mnie lub informujesz mnie o osobie która wystąpi w Twoim imieniu

W razie jakichkolwiek problemów/skarg/zażaleń, kontaktujesz się ze mną osobiście lub potwierdzasz że dana osoba jest upoważniona do kontaktu ze mną w Twoim imieniu. W przeciwnym razie sprawa nie zostanie rozpatrzona bo nie mam żadnej pewności że dana osoba działa w Twoim imieniu za co nie ponoszę żadnej odpowiedzialności.

12

Wszelkie ćwiczenia które otrzymasz podczas sesji są tylko do Twojego własnego użytku. 

Na mocy praw autorskich, zabraniam ich rozpowszechniania.

13

 Szczerze odpowiesz na końcowe pytania.

Przed zakończeniem sesji, zawsze zadam Ci pytanie czy wszystko jest jasne z danej sesji i czy dobrze się czujesz bądź masz jakiekolwiek pytania. Korzystając z usługi potwierdzasz że będziesz ze mną szczery/a. 


Oświadczam że zapoznałem/łam się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia, co jest warunkiem przystąpienia do

Systemu konsultacyjnego: 'Świadoma droga odburzenia©'.

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"05c65":{"name":"Main Accent","parent":-1},"fefe1":{"name":"Accent Transparent","parent":"05c65"}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"05c65":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"},"fefe1":{"val":"rgba(102, 57, 248, 0.68)","hsl_parent_dependency":{"h":238,"l":0.46,"s":0.98}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"05c65":{"val":"rgb(102, 57, 248)","hsl":{"h":254,"s":0.93,"l":0.59}},"fefe1":{"val":"rgba(102, 57, 248, 0.68)","hsl_parent_dependency":{"h":254,"s":0.93,"l":0.59}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Wybierz usługę

>