Konsultacje grupowe On-line (Opinie)

Tutaj podziel się swoją opinią o konsultacjach grupowych oraz systemie 'Świadoma droga Odburzenia©’. Możesz również napisać co Ci się w nich podobało a co nie. Dodatkowo wszelkie sugestie są zawsze mile widziane.

 • Jestem po 1 turze terapii grupowej z Hewadem. Czuje się zdecydowanie lepiej, moja świadomość na temat zaburzenia jest teraz ogromna. Dobrze radze sobie w sytuacjach stresowych, potrafię ustabilizowac emocje, spojrzeć na daną sytuację z dystansem. Zrozumiałam czym jest akceptacja i mentalne poddanie się, co otworzyło drzwi na ścieżkę ku emocjonalnej wolności. Terapia grupowa dala mi także poczucie, że nie jestem sama, nie jestem INNA, że są ludzie z podobnymi problemami. Ten czas byl zarezerwowany tylko dla mnie. Uwielbiałam wtorkowe spotkania. Czułam ze robie coś dla siebie. Zapisałam się na kolejną turę, nie dlatego, że muszę, a dlatego ze chce.

 • Bardzo polecam zajęcia z Hewadem. To wyjątkowo empatyczna osoba, emanująca spokojem z ogromną wiedzą na temat zaburzeń lękowych. Dzięki niemu nauczyłam się radzić sobie z zaburzeniem na co dzień. Nigdy nie pomijał nikogo w grupie, każdy miał równe prawo do wypowiadania się, odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli chcecie uleczyć swoją znerwicowaną duszę to odpowiedni adres 🙂

 • Bardzo polecam sesje grupowe z Hewadem. Ilość wiedzy jaką Hewad przekazuje na grupówkach jest ogromna. Wszystko tłumaczy w taki sposób, aby każdy uczestnik zrozumiał. Odpowiada na każde pytanie, wątpliwość. Dla mnie to był najlepiej wykorzystany czas i pieniądze, mając porównanie z 2 innymi terapiami wiem, że czerpiąc wiedzę od Hewada jesteśmy w najlepszych możliwych rękach 🙂

 • Nie napiszę nic nowego odnośnie konsultacji z Hewadem … 🙂
  Jestem mu bardzo wdzięczna za jego pomoc, wszelkie rady, sposób w jaki prowadzi terapię i podchodzi do ludzi. Sam przeszedł tą drogę i dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą na temat zaburzenia. Konsultacja grupowa dała mi wiele możliwości….pozwoliła zobaczyć siebie w drugim człowieku, odkryć rzeczy o których nie wiedziałam, spojrzeć na siebie i na świat który mnie otacza w inny sposób. Dzięki temu wszystkiemu mogłam zacząć coś zmieniać…..zmieniać siebie.

 • Nie napisze nic odkrywczego,ale zajęcia u Hewada,filmy,grupa na fb,dały mi nadzieję,świetne wskazówki,pomogło mi się to podnieść z ogromnego dola,jestem wdzięczna,szcesliwa że mogłam podjąć pracę nad soba,pod okiem Hewada,serdecznie polecam wszystkim duszyczkom.

 • To był zaszczyt poznać Hewada😀jest przyjacielski i cierpliwy.Zależy mu żebyśmy zrozumieli jego wskazówki.Dzieki niemu wiem jak radzić sobie z każdą emocją ,co znaczy cierpliwość i dążenie do wolności emocjonalnej po przez wiedzę i praktyczne jej wykorzystanie.W grupie wzajemnie możemy na siebie liczyć i sobie pomagać co jest bardzo ważne.

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
  >