Świadectwa odburzonych

30 maja

0 komentarze

Miejsce: On-Line, platforma Microsoft Teams – https://www.microsoft.com/pl-pl/education/products/teams (Po zapisie otrzymasz maila z linkiem do pokoju zajęć).

 

Data startowa: 15 czerwiec 2020 o godzinie 18:00 czasu Polskiego.

Szacujemy zakończenie grupy w grudniu 2020 ale ten termin może ulec zmianie w zależności od potrzeb grupy. 

 

Czas trwania i częstotliwość sesji: 120 minut

 

Koszt: 80 zł od osoby, pierwsze 3 sesje opłacasz jednorazowo by zobaczyć czy nasza usługa jest dla Ciebie. Po 3 sesjach opłata będzie pobierana z góry za 2 kolejne sesje.

 

Liczba uczestników: 10 osób, jest to nasza pierwsza wspólna grupa. Nie wykluczamy że w przyszłości zwiększymy limit dla innych grup. 

 

Miejsce zapisu: Zapisu dokonasz poprzez kalendarz klikając w przycisk poniżej.

Uwaga WAŻNE! Numer konta na który dokonujesz płatności otrzymasz na swojego maila po dokonaniu rezerwacji.

Wspólnie z Wiktorem, stworzyliśmy nasz autorski system w oparciu o różne nurty terapeutyczne, ale przede wszystkim w aspekcie naszej filozofii 'odburzania’, sesje grupowe w których przeprowadzamy uczestników przez 2 etapy w drodze do wolności od fobii społecznej i lęku społecznego.

Pierwszy etap to 3, 4 miesiące 12-16 sesji i jest to część edukacyjno – uzewnętrzniająca, opierająca się na wyjaśnieniu mechanizmów, wzajemnym poznaniu oraz próbach przełamywania swojego lęku, mówiąc o sobie.
– Drugi etap to kolejne 3 miesiące czyli 12 sesji  i jest to część budowania szerszego zakresu zachowań asertywnych i prób zmiany postrzegania opinii innych ludzi.

Tak więc łącznie przewidywany czas pracy z jedną grupą wynosi 7-8 miesięcy. 

 

OBOWIĄZUJĄCY REGULAMINCel zajęć grupowych jest następujący:

  • Zwiększenie zrozumienia samego siebie i własnych mechanizmów lęku społecznego.
  • Poznanie podstaw umiejętności wyrażania swoich emocji i potrzeb, a także własnego zdania wśród innych ludzi.
  • Pierwsze próby przełamywania lęku społecznego związane ze strachem przed opinią innych ludzi, a także zwiększanie zachowań asertywnych i pełnych wyrozumiałości dla siebie.
  • Możliwość lepszego „ruszania” w dalszą terapię indywidualną lęku i rozwój osobisty.
  • Zbudowanie oraz zwiększenie umiejętności praktycznego radzenia sobie z lękiem społecznym oraz przełamywania ogółem, przed innymi ludźmi w sytuacjach społecznych

W razie jakichkolwiek pytań bądź w celu uzyskania więcej informacji napisz w komentarzu poniżej lub bezpośrednio do nas: 

Wiktor – [email protected]  
Ja – [email protected] 

 

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy. 🙂{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>